Anasayfa » İş İlanları

2012 Yılında Kaç Memur Ataması Yapılacak?

23 Ekim 2011
reklamlar

2012 Yılında Kaç Memur Ataması Yapılacak? Memur atamaları hakkında bir takım bilgiler yer alıyor. Bu sene hangi firma ya da kuruluş kaç eleman personel görevlendirecek? Personel işçi eleman alımları detayları aşağıda yer almaktadır buyrun konumuzun devamına bir göz atabilirsiniz..

Devlet Personel Başkanlığı’nın sınav şartları, aranan nitelikleri, istenen belgeler ve sınavların duyuruları hakkındaki bilgiler geçtiğimiz günler de açıklandı. Devlet Personel Başkanlığı adayları sözlü ve yazılı sınava tabi tutmaktadır. Sınavı sorunsuz bir şekilde geçen adaylar kurumun bünyesinde çalışmaya hak kazanacaklardır. Gerekli belgeleri tamamlayarak başvurularını yaptıktan sonra atanan personeller çalışma hayatına hemen başlanması beklenmektedir.

2012 Yılında yapılacak personel alımları listesine bu başlık altında kolayca ulaşabileceksiniz bizleri takip etmeye devam ediniz..
2012 Yılında Kaç Memur Ataması Yapılacak? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>