Anasayfa » İslamiyet

2011 Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar ? – 2011 Büyük Baş Fiyat Listesi

12 Ekim 2011
reklamlar

2011 Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar ? – 2011 Büyük Baş Fiyat Listesi Koyun Kuzu keçi inek dana ve inek fiyatları açıklanmış bulunmaktadır. Herkesin bütçesine uygun kurbanlıklar bu sene hayvan pazarın da bulunabilecek. İşte güncel liste ve kurbanlık fiyatları hakkında bilgiler aşağıda sizler için aktarılmıştır buyrun hemen inceleyebilirsiniz..

İstanbul Ticaret Borsası (İSTİB) ile Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), ‘Kurban Bayramı Vadeli Canlı Hayvan Kontratı’nı hayata geçiriyor. İSTİB Başkanı Atilla Sümer, besicinin, canlı hayvanın gelecekteki fiyatını ve ne kadar talep olduğunu bilerek iş yapmasını sağlayacaklarını dile getirerek, ‘İstanbul’a gelen hayvan, satılmış hayvan olacak. Fiyatlar kilogram bazında belirlenecek ve alıcı ile satıcı bir araya gelecek. Alıcılar teslim günü geldiğinde borsamızın Tuzla tesislerinde hayvanı alıp, kesip, evlerine götürebilecekler’ diye konuştu.

KURBANLIKLAR 3 BİN LİRA

Öte yandan, hayvan yetiştiricileri kurban bayramı öncesi hazırlıkları tamamladı. Çanakkale’nin Sarıcaeli köyündeki besi çiftliğinde hayvan yetiştiren Nahit Kurt, geçen yıl satışların oldukça iyi olduğunu, fiyatların bu yıl da değişmediğini belirterek, ‘Fiyatlar 3 bin 500 liradan başlıyor ve 12 bin liraya kadar çıkıyor” dedi.
2011 Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar ? – 2011 Büyük Baş Fiyat Listesi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>