Anasayfa » İslamiyet

2012 Yılı Hac Kayıt Tarihleri Açıklandı

25 Mart 2012
reklamlar

2012 Yılı Hac Kayıt Tarihleri Açıklandı – Bu sene hacca gitmek isteyen adayların ellerini çabuk tutmalarında büyük fayda var. Bu sene oldukça ilgi fazla gözüküyor. Hemen sizler de gidip kaydınızı bir an önce yaptırınız diyoruz..

Hac Kayıtları 27 Mart 2012 Salı Günü Başlayacaktır. 12 Nisan 2012 tarihine kadar kaydınızı yaptırabilirsiniz. 2011 senesinde hacca gidemeyen hac adaylarının kayıtları otomatik olarak tekrar başlatılacaktır.

Kayıt yaptıran adaylar diyanetin resmi internet sayfasından online olarak kayıt bilgilerini görebileceklerdir.

Eğer ilk defa kayıt yaptırıyorsanoz, Türkiye Halk Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Ziraat Bankası, Al-Baraka Türk Katılım Bankası, Asya Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, AKBANK” bankalarından herhangi birine 15 lira ön kayıt ücretini yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra müracaatlarını elektronik ortamdan veya size en yakın müftülüklere giderek yaptırabileceksiniz.
2012 Yılı Hac Kayıt Tarihleri Açıklandı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>