Anasayfa » İşletim Sistemleri

Windows 8 İşletim Sistemi Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

20 Mart 2012
reklamlar

Windows 8 İşletim Sistemi Bilgisayara Nasıl Yüklenir? – Çok kısa bir süre sonra piyasada bizlerle olacak Microsoft’un harikalarından biri 8 bilgisayara nasıl kurulur sizlere bu konudan biraz bahsedeceğiz. Windows 7’den sonra çalışmalara dur durak vermeden devam eden Microsoft şimdi windows 8 işletim sistemini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

2012 yılının son çeyreğinde bizlerle buluşması planlanıyor. Bende incelediğim kadarı ile gerçekten muazzam stabil harika bir işletim sistemi olmuş diyebilirim.

İsterseniz sizler de demo ücretsiz sürümünü microsoft’un resmi sitesinden indirip hemen test etmeye başlayabilirsiniz. Muhakkak sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum. Lafı daha fazla uzatmadan sizlere windows 8’in kurulumunu göstermek istiyorum detaylara göz atabilirsiniz..

Windows 8 Kurulumu:

satın almak için buraya tıklayınız.

Kurulumu ve talimatlar için indirmiş olduğunuz pakette yer almaktadır. Zaten uygulama yüklermiş gibi yüklemeyi gerçekleştireceksiniz. Yükleme bilgisayarınızın hızına bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arası değişmektedir..
Windows 8 İşletim Sistemi Bilgisayara Nasıl Yüklenir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>