Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell BlackBerry 8520 Kampanyası Ayrıntılar

2 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell BlackBerry 8520 Kampanyası Ayrıntılar – Cep telefonu mu değiştirmek istiyorsunuz? Turkcell’de tam size uygun bir kampanya daha BlackBerry 8520 cep telefonuna hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kampanya ayrıntılarını ve detaylarını incelemektir..

Turkcell BlackBerry 8520 Cihaz Detayları
Genel Özellikler

* GSM Band Desteği: 850,900,1800,1900
* Ağırlık: 106 g
* Boyut: 109 x 60 x 13.90 mm
* Bekleme (Standby) Süresi: BILGI YOK
* Terminal Tipi (Form Factor): BILGI YOK
* Renkli Ekran Desteği: 65K
* Ekran Tipi: TFT
* Kamera Desteği: DAHILIKAMERA
* Kamera Çözünürlüğü: 2MEGAPIXEL

* Yukarıdaki teklifler Kredi Kartı ödeme alternatifi ile de sunulmaktadır.
* 6 (altı) aydan daha kısa süreli faturalı hat sahibi kurumsal Turkcell abonesi olan abonelere sadece “Kredi kartı” ödeme tipi ile sunulan paketler abonelerimize sunulmaktır. 6 (altı) aydan daha uzun süreli faturalı hat sahibi Turkcell abonelerimize ise hem “Mobil İletişim Hizmet Faturası” ödeme tipi hem de “Kredi Kartlı” ödeme tipi alternatif olarak sunulmaktır.
* Ödenmemiş faturası sebebiyle görüşmelere kapanmış herhangi bir hattı olmayan, Turkcell faturalı hat sahibi kurumsal aboneler bu kampanyadan yararlanabilirler.
* BlackBerry BIS Eko aylık paket içeriğinde BlackBerry apn üzerinden kullanılabilecek 100MB internet, BlackBerry Messenger kullanımı, 1 adet @turkcell.blackberry.com uzantılı ve 1 adet POP3 e-posta tanımlama hakkı ve sosyal medya kullanımı sunulmaktadır. Bu kullanım dışında yapılacak olan internet kullanımları diğer apnler üzerinden yapılacak olup, Standart Mobil İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
* BlackBerry Full BIS kontratlı ve kontratsız paket dahlinde sunulan 1GB data BlackBerry apn, wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak tüm mobil internet kullanımını kapsamaktadır.
* BlackBerry BES kontratlı ve kontratsız paket dahlinde sunulan 4GB data BlackBerry apn, wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak tüm mobil internet kullanımını kapsamaktadır.
* Paket Aşımı: Belirtilen BIS ve BES paket içeriklerini aşan kullanımlar vergiler dahil 0,000049 TL/KB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. BlackBerry cihazlı veya cihazsız BIS Eko paketi içeriklerini aşan kullanımlarda paketin bağlantı hızı 5 kbps’a indirilecektir, bu süre içerisinde paket aşım ücretinin uygulanmayacaktır. Paket taahhüt süresi bittikten sonra paketin yenilenmesi ve/veya aynı dönem içerisinde başka bir internet paketi daha alınması durumlarında sunulan hizmetin hızı mevcut haline geri dönecektir.
* Yurt dışı dolaşım sırasında yapılan kullanımlar güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
* Firmanın hattına tanımlı olan kampanya, aynı firmanın başka bir hattına veya kampanya kriterlerini karşılayan başka bir firmanın hattına devredilebilir. Kampanya taahhüdü kaldığı yerden devam etmektedir.
* Paket dahilinde sunulan mobil internetin, ay içerisinde kısmen veya tamamen kullanılmamış olması durumunda, paketin kullanılmayan kısmını bir sonraki ayın kullanımına devretme yada başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
* Taahhütlü paketler arasında taahhüt süresi dolmadan önce geçiş yapılamamaktadır.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/BlackBerry-Curve-8520-Kampanyasi.aspx detaylara turkcell’in resmi sitesinden ulaşabilirsiniz..
Turkcell BlackBerry 8520 Kampanyası Ayrıntılar yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>