Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell İşteKazan Programı Kampanya Avantajları

2 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell İşteKazan Programı Kampanya Avantajları –

Ne Kadar?

​İşteKazan Programı’na katılmak tamamen ücretsizdir.
Herhangi bir ücret ödemeden bu avantajlardan kolayca yararlanabilirsiniz.

İşteKazan Programı nedir?
Turkcell’li şirketlerin gıda, akaryakıt, kargo, ofis malzemeleri, sigorta, finans, güvenlik, yazılım, donanım, otel, eğitim, reklam, internet, teknoloji harcamalarında %50’lere varan tasarruf sağlayabileceğim birçok kampanyaya sahipkurumsal Turkcell’lilere özel bir programdır.
Kimler yararlanabilir?
1 Mart 2010 tarihinden itibaren ulaştığı maksimum toplam hat sayısının %50’sinden fazlasına ait ödenmemiş borcu bulunmayan ve/veya %50’sinden fazla hattını başka operatöre geçirmemiş şirketler programdan yararlanabilir.

Bu koşullar sebebiyle İşteKazan Programı kapsamından çıktıktan sonra, hatlarına ait borçlarını ödeyen ve/veya hatlarını tekrar Turkcell’e taşıyan/şirket üzerine aynı adette yeni Turkcell hattı alan Turkcell’li şirketler, en geç 4 gün içinde tekrar programa katılarak indirimlerden yararlanmaya devam edebilirler.
Nasıl ücretlendirilirim?
İşteKazan Programı’na katılım ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden bu avantajlardan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya katılım için gönderdiğim SMS’ler ücretli midir?
Kampanya kapsamında 2222 ve 5154’e gönderdiğiniz şifre talep SMS’leri 1 SMS olarak ücretlendirilir. Her faydadan yararlanmak istediğinizde yeni şifre almanız gerekmektedir.
Kampanya koşulları nelerdir?
Programda yer alan indirimler her markanın belirlediği ürünlerde geçerli olur. Programdan yararlanarak satın aldığınız ürün ve hizmetlerden marka sahibi firma ve mağazalar sorumludur. Ürün ve hizmetlerle ilgili tüm müşteri şikayetleri ve taleplerinin çözümlenmesinden marka sahibi firmalar sorumludur.
Bilmenizde fayda var
Turkcell, Program süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
Turkcell İşteKazan Programı Kampanya Avantajları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>