Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell Kontratlı Hoş Geldin Paketleri Kampanya Detayları

2 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell Kontratlı Hoş Geldin Paketleri Kampanya Detayları – Turkcell Hoşgeldin Paketi ile artık işleriniz daha da kolaylaşıyor. Turkcell’in Hoşgeldin Paketleri ile ilgili geniş bilgiler ve ayrıntılar konumuzun devamında yer almaktadır buyrun inceleyebilirsiniz. İşte ayrıntılar..

Ne Kadar?
Kurumsal Kontratlı Hoşgeldin Paketleri’ni kullanan müşterilerimizdenseniz paket güncel fiyatlarınız üzerinden %25 indirim alırsınız. Paket dışı kullanımlarınızda ise indirim almadan ücret ödemeye devam edersiniz.

Star Plus Paket fiyatı için tıklayınız.
Süper Star Paket fiyatı için tıklayınız.
Star Paket fiyatı için tıklayınız.
Avantaj Plus Paket fiyatı için tıklayınız.
Avantaj Paket fiyatı için tıklayınız.
Eko Plus Paket fiyatı için tıklayınız.
Eko Paket fiyatı için tıklayınız.
Ofis Paket fiyatı için tıklayınız.​

Paket ve paket dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tüm vergiler dahildir.

Kurumsal Kontratlı Hoş geldin Paketleri kampanyasından en fazla 60 gündür Turkcell’den yeni kurumsal faturalı hat alan, diğer operatörden hattını Turkcell kurumsala taşıyan, hattını Turkcell bireyselden Turkcell kurumsala devreden faturalı hat sahipleri yararlanabilir.

Star Plus, Süper Star, Star, Avantaj Plus, Avantaj, Eko Plus, Eko ve Ofis paketiniz varsa şirket yetkilinizin başvurusu sonrası kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Star Plus, Süper Star, Star, Avantaj Plus, Avantaj, Eko Plus, Eko ve Ofis paketiniz yoksa, şirket yetkilinizin kampanyaya ve pakete başvurusu sonrası bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kapsamlı bilgi almak için http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/Sayfalar/kontratli-hos-geldin-paketleri.aspx adresine gidebilirsiniz..
Turkcell Kontratlı Hoş Geldin Paketleri Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>