Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell Konuşması ve İnterneti İçinde Telefon Kampanyası Detaylı Bilgiler

2 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell Konuşması ve İnterneti İçinde Telefon Kampanyası Detaylı Bilgiler – İnterneti içinde telefon kampanya ayrıntılı bilgiler ve detaylar aşağıda yer alıyor. İnterneti içinde sizde bir cep telefonuna sahip olabilirsiniz. İşte tek yapmanız gereken kampanya detayları ve koşullarını incelemektir..

Ne kadar öderim?
Kontrat Süresi: Kampanya kapsamındaki cihaz fiyatları şöyledir:

Kampanyaya Turkcell T20, Turkcell T10, Nokia C3 ve Huawei U3100 modellerinden birisini peşin alarak Turkcell İletişim Merkezlerindenkatılabilirsiniz. Ayrıca Worldcard’a vade farksız 10 taksit seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan modeller için, tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı: Turkcell T20: 260 USD, Turkcell T10: 183 USD; Nokia C3: 147 €; Huawei U3100: 259 TL’dir.

Nedir?

Bu kampanyayla Samsung Trevi, Turkcell T10, Nokia C3 veya Huawei U3100 modellerini peşin olarak satın aldığınızda hattına 3 ay boyunca her ay her yöne 100 dakika ve 100 MB datadan ücretsiz yararlanabilirsiniz.


Nasıl yararlanırım?

Kampanya paketinizi Tum Turkcell İletişim Merkezlerinden, yetkili Turkcell Satış Noktalarından; anlaşmalı elektronik ve perakende zincir mağazalar ile Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden satın alabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

Kampanyadan Kurumsal Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Ancak kampanya kapsamındaki cihazları daha önce kontratlı olarak almış müşterilerimiz kampanyadan faydalanamazlar.

Nasıl ücretlendirilirim?

Kampanya kapsamındaki cihaz fiyatları şöyledir: Samsung Ch@t 335: 299 TL, Turkcell T10: 232 USD; Nokia C3: 147 €; Huawei U3100: 259 TL
Ayrıca Worldcard’a özel vade farksız 10 taksit uygulamasından her iki modelde de yararlanabilirsiniz.
Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları USD olarak belirtilen model için, satışın gerçekleştiği tarihteki Merkez Bankası döviz kuru temel alınarak, TL karşılığı hesaplanacaktır.
Tüm vergiler dahildir

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 01.04.2011-31.08. 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya koşulları nedir?

Kampanyaya katılmak için tarifenizde bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur.
Kayıtlı numaralarınız arasında kampanya devri yapamazsınız.
Kampanya World Üye İşyeri olan Turkcell İletişim Merkezi ve Yetkili Turkcell Satış Nokta’larından yapılan IMEI kontrollü 10 taksitli işlemler için geçerlidir.
Üçüncü ayın sonunda konuşma ve data paketlerime ne olur?

Üçüncü ayın sonunda size gönderilecek mesaja isterseniz EVET yazarak 100 MB ekonomik internet paketinden faydalanabilirsiniz.

Kalan dakika/data hakkımı nasıl öğrenebilirim?

Kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALAN KONUSMA yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kalan data hakkınız için de KALAN yazıp, 2260’a ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Paket dakika/data hakkımı aştığımda ne kadar öderim?

Ay içinde hediye edilen dakikayı aştığınızda kendi tarifeniz üzerinden, data kullanımınızda ise 100 MB’ı aştığınızda tüm vergiler dahil 0,000049 TL/KB ödeme yaparsınız.

Daha önce kampanya kapsamındaki cihazlardan birini kontratlı olarak almadım. Bu kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?

Kontratsız olarak dilediğiniz kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ancak unutmayın, Worldcard’a özel 10 taksit fırsatından en fazla 3 defa faydalanabilirsiniz.

Cihazın arızası ve iade durumunda ne yapmalıyım?

Arıza durumunda cihazınızı yetkili bir teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.


Kampanyaya Worldcard ile katılmak istersem en fazla kaç tane telefon alabilirim?

Kampanya kapsamında bir kredi kartı ile 3 adet telefon satın alabilirsiniz. Kampanyaya Yapı Kredi, Vakıfbank, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir.​
Özel Servis Numaraları

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına yaptığınız aramalar yararlandığınız tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır. Tarifenizde belirtilen ücretler veya varsa ücretsiz görüşme süreleriniz bu servisleri kapsamaz.
Bilmenizde fayda var
Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmaz.

Daha geniş bilgi için http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/konusmasi-ve-internet-icinde-telefon-kampanyasi.aspx adresini ziyaret ediniz..
Turkcell Konuşması ve İnterneti İçinde Telefon Kampanyası Detaylı Bilgiler yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>