Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell Kontratlı Şirket İçi Paketi Kampanyası Detayları

2 Ekim 2011
reklamlar

Turkcell Kontratlı Şirket İçi Paketi Kampanyası Detayları – Turkcell’den yine uygun bir kampanya daha Kontratlı Şirket İçi Paketleri ayrıntılı bilgiler ve detaylar – Kampanya katılım şartları koşullar hakkında geniş bilgilere buradan kolayca rahatlıkla ulaşabilirsiniz buyrun işte ayrıntı ve detaylar aşağıda yer alıyor..

Ne Kadar?
Aylık Sabit Ücret 15TL
​Tüm Turkcell’lilerle 30kr/dk​
Şirkete Kayıtlı Hatlarla​ 6000dk ücretsiz​
Sabit Hatlarla​ 41,5kr/dk​
Diğer Operatör Hatlarıyla​ 41,5kr/dk​

Tüm vergiler dahil ayda 15 TL karşılığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Şirketİçi Paketi alan Faturalı Kurumsal müşterimizseniz, 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinizde kullandığınız seçeneğin sabit ücretini ilk üç ay boyunca ödemezsiniz.
Paket ve paket dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Kontratlı Şirket İçi Paketi Kampanyası nedir?
Bu kampanyayla Şirket İçi Paketi alan faturalı kurumsal müşterimizseniz, 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinizde kullandığınız seçeneğin sabit ücretini ilk üç ay boyunca ödemezsiniz.
Şirket İçi paketiniz ile şirketinize kayıtlı hatlarla yaptığınız görüşmelerde 6000 ücretsiz dakikanız olur.
Nasıl yararlanabilirim?
Şirket yetkilisinin Turkcell İletişim Merkezi, 444 0 532 ya da 532 veya Turkcell Kurumsal satış yetkilisine başvuruda bulunması yeterlidir.

Kontratlı Şirketiçi Paketi Kampanya Taahhütnamesi için tıklayın.
Kimler yararlanabilir?

Kampanyadan kurumsal faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Eğer Şirket İçi Paketi kullanıyorsanız şirket yetkilinizin kampanyaya başvurusu sonrası, kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. İlk faturanıza aylık ücretiniz yansıtılmaz. 3 ay boyunca seçeneğiniz ücretlendirilmez.

Eğer Şirket İçi Paketi kullanmıyorsanız, şirket yetkilinizin kampanya başvurusu sonrası bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Ne zaman kullanmaya başlarım?
Eğer Şirket İçi Paketi kullanıyorsanız, şirket yetkilinizin kampanya başvurusu sonrası bir sonraki fatura kesim tarihinizden itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz
Nasıl ücretlendirilirim?
Tüm vergiler dahil ayda 15 TL karşılığında kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Şirketİçi Paketi alan Faturalı Kurumsal müşterimizseniz, 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinizde kullandığınız seçeneğin sabit ücretini ilk üç ay boyunca ödemezsiniz.
Paket ve paket dışı yapılan konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
Paket dakikalarımı nasıl kullanırım?
Paketinizin içinde size verilen 6000 dakikalık şirket içi kullanım hakkınızı; aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemi üzerine tanımlı hatlar arasındaki görüşmeleriniz için kullanabilirsiniz.
Şirket İçi Paketi ile aldığınız ücretsiz dakikalar şirketinize kayıtlı hatlar arasındaki konuşmalarınız için geçerlidir. Diğer yönlere görüşmelerinizde Şirket İçi Paketi’nizde belirtilen ücretlerler üzerinden ödeme yaparsınız.
Aynı anda İşte Yakınlarım’dan yararlanabilir miyim?
Evet, yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katıldığınızda, İşte Yakınlarım seçeneğinden yararlanmak için Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz
Aynı anda İşte Herkes’den yararlanabilir miyim?
Kampanyaya dahil olduktan sonra, kontrat süresince İşte Herkes seçeneklerinden yararlanamazsınız. İşte Herkes’den yararlanabilmek için kontratınızı iptal etmeniz gerekmektedir.
Kampanyam iptali durumunda cayma bedeli nasıl hesaplanır?
Hattınızı, seçeneğinizi veya kampanyayı iptal etmek istediğinizde Kontratlı Şirket İçi Paketi Kampanyası kapsamında ücretsiz olarak kullandığınız ay kadar paket ücreti ilk faturanıza cayma bedeli olarak uygulanır.
Bilmenizde fayda var
Turkcell, kampanyalarının ücret ve diğer koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şirket İçi Paketi ücretsiz dakikalarınız; hattınız devredildiğinde, ödenmemiş borçlarından dolayı aramaya ve aranmaya kapatıldığında otomatik olarak iptal olur.
Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 03.09.2010-31.12.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/Sayfalar/kontratli-sirket-ici-paketi-kampanyasi.aspx adresini ziyaret ediniz..
Turkcell Kontratlı Şirket İçi Paketi Kampanyası Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>