Anasayfa » Kampanyalar

Turkcell Aylık 6,90 TL’ye BlackBerry Kampanya Ayrıntıları

21 Aralık 2011
reklamlar

Turkcell Aylık 6,90 TL’ye BlackBerry Kampanya Ayrıntıları – Turkcell’in yep yeni bir kampanyası daha aylık sadece 6.90 TL ödeyerek BlackBerry sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Turkcell abone merkezlerini ziyaret etmektir. İşte o konu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır buyrun inceleyiniz..

Turkcell “BlackBerry Giriş Paketi”ni ayda sadece 6,90 TL’lik fiyatıyla faturalı abonelerin kullanımına sunacağını bildirdi. Ayrıca “BlackBerry Giriş Paketi”ni tercih eden tüm Turkcell’liler; her ay 100MB’lık internet paketine sahip olacaklar.

“BlackBerry Full Paketi” ise 1 GB’lık e-posta ve internet erişimi, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara giriş, gtalk, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamaları, BlackBerry App World’e giriş, BlackBerry Messenger sayesinde diğer BlackBerry kullanıcılarıyla her an her yerden rahatlıkla mesajlaşabilecekler..

Daha geniş bilgi almak için adresini lütfen ziyaret ediniz.. http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/BlackBerry-Curve-8520-Kampanyasi.aspx
Turkcell Aylık 6,90 TL’ye BlackBerry Kampanya Ayrıntıları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>