Anasayfa » Kampanyalar

Vodafone 20 TL Karşılığı 100 TL Kampanya Detayları

26 Aralık 2011
reklamlar

Vodafone 20 TL Karşılığı 100 TL Kampanya Detayları – Vodafone 20 TL’nize 100 TL yapmak ister misiniz? Artık dilediğiniz kadar konuşup mesajlaşabilirsiniz.. Kontorüm bitiyor eyvah ne yapacak gibi durumlara son.. İşte size Vodafone’nin düzenlemiş olduğu harika kampanyadan bahsedeceğiz.. Buyrun detayları inceleyebilirsiniz..

Numaranızı Vodafone’ye taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Vodafone’lu olun ve ilk 30 gün içinde HOSGELDIN yazıp 7048′e ücretsiz gönderin, TL’leriniz değerlensin!

Aylık Her Yöne rahatlıkla katla kazan tarifesi ile konuşabileceksiniz. Kartınızın aktif olmasının ardından ilk 30 gün içerisinde HOSGELDIN yazıp 7048′e göndermeniz yeterli olacaktır.

Paket 30 gün geçerli olup , paketi ilk alımınızdan itibaren 6 ay boyunca toplam 6 kere kullanabilirsiniz.

100 TL’den kalan TL bakiyenizi öğrenmek için KALAN HOSGELDIN yazıp 7048′e göndermeniz gerekmektedir.

Aylık Her Yöne Katla Kazan Paketi’nin ücreti 20 TL’dir, paketi aldığınızda 30 gün boyunca her yöne geçerli 100 TL kazanırsınız. Bol bol mesajlaşıp konuşma hakkı doğar..

Daha detaylı bilgi için http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Vodafonelularla-Katla-Kazan-Kampanyasi.php adresini ziyaret ediniz..
Vodafone 20 TL Karşılığı 100 TL Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


2 Yorum »

  • DİLEK diyor ki:

    vodafone müşterisiyim 6ay boyunca sürecek olan kampanyadan yararlanmak istedim koşullar uymadıgından yararlanamıyorum hoşgeldin tarifesinden, benim aboneligimimi degiştirmem gerekiyor böyle bir durumdan faydalanabilmem için yardımcı olursanız sevirim..

  • sinan diyor ki:

    ben turkcell den hiç memnun değilim.sebebide bütün yaptığı kampanyalara sınır koyuyor..

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>