Anasayfa » Kampanyalar

Avea Kantin Paketi Facebook Kampanya Detayları

15 Mayıs 2012
reklamlar

Avea Kantin Paketi Facebook Kampanya Detayları – Avea’dan öğrencilere bomba gibi kampanyalar yine devam ediyor. Kanti Facebook kampanya ayrıntıları katılım koşulları ücretlendirme ve detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır..

Öncelikle SIFRE yazıp 4362′ye ücretsiz SMS göndirip cihazınıza ait özel bir şifre almanız gerekmektedir. Telefonunuza gelen şifre ile beraber www.facebook.com/avea resmi facebook sayfasına giderek, size gelen formu şifreniz ve cep numaranız ile birlikte eksik olarak doldurup Avea Kantin Facebook paketine üye olmanız gerekmektedir.

12 ila 25 yaş grubundakiler bireysel faturasız hat kullananlar için, 7 gün boyunca geçerli olacak, Kantin Paketi’ndekilerle kullanabilecekleri 2.000 grup içi dakika kazanacaksınız. Bu kampanya 3 Mayıs 2012 tarihinde başlayıp, 31 Mayıs 2012 tarihinde sona erecektir. Elinizi çabuk tutmanız da fayda var diye düşünüyorum.
Avea Kantin Paketi Facebook Kampanya Detayları yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>