Anasayfa » Magazin

Nihat Doğan: Survivor Bizim Namusumuzdur

4 Nisan 2011
reklamlar

Nihat Doğan: Survivor Bizim Namusumuzdur diyerek tüm Türkiye’ye mesajını iletti. Geçtiğimiz cumartesi günü showtv ekranlarında başlayan Ünlülüler ve Gönüllüler adlı Survivor programın da neler yaşandı neler.. İşte devamını haberimizin ayrıntıların da bulabilirsiniz..

http://www.hurriyet.com.tr/_np/9244/13089244.jpg

Nihat Doğan, yine her zaman olduğu gibi kendisinden özlü sözler duymak için sabırsızlıkla “Survivor” adlı programın başlamasını bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmadı. Her hareketi, her konuşması sosyal paylaşım platformların da yankı uyandıran ünlü şarkıcının ilk yorumu “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” dediği öğrendildi.

Doğan TWITTER’IN Yeni Gözdesi

Bu arada Nihat Doğan, Twitter’da en çok adı geçenler arasına girmeyi başardı. Ünlülerden bile siteye onunla ilgili twit mesajları yağıyor. İşte onlardan birkaç örnek:

Cenk Eren: Benim tanıdığım Nihat 10 gün sonra o adada sıra gecesi bile düzenletir Acun’a.
Hazal Kaya: Sette mobil TV’den “Survivor”ı izliyoruz. Nihat Doğan konuştukça Yusuf haykırıyor.
Elif Güvendik: Ünlü değil yamyammm bunlar.
Pınar Dilşeker: Nihat olmasa valla seyretmem. Nihat Doğan’dan ne istiyorsunuz yaa… Reyting yapıyor mu, evet… Konuşuluyor mu, evet. Eee daha ne… Rahat bırakın çocukcağızı.
Manolya Onur: Nihat Doğan veya başka biri… Size hiçbir zararı, kötülüğü olmamıı insanlarla bu kadar alay edilmesi, aşağılanması beni çok üzuyor.
Ece Vahapoğlu: “Survivor”a Nihat Doğan’ı düşünen beyni tebrik ediyorum. Herkes yarıımadan çok onu konuıuyor. Nihat da şeker be, izlettiriyor.
Seren Serengil: Nihat o Dagi fanila türü beyaz tişörtünü mayosunun içine sokmasaymış keşke!
Nihat Doğan: Survivor Bizim Namusumuzdur yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>