Anasayfa » Magazin

Beren Saat İle Kenan Doğulu Sevgili mi?

25 Şubat 2012
reklamlar

Beren Saat İle Kenan Doğulu Sevgili mi? Uzun süredir bu yönde söylentiler vardı ama sanırım büyük ihtimalle kesinlik kazanmış gibi Beren Saat İle Kenan Doğulu arasında birşeyler var. Haberimizin devamında sizlere daha detaylı bilgileri açıkladık hemen buradan göz atabilirsiniz..

Kenan Doğulu’nun menajeri, önceki gün ‘Her Şey Tadında’ adlı programa telefonla ile katılıp “Kenan ve Beren yeni bir ilişkiye yelken açtı. 20 gündür beraberler. Her şey yolunda” şeklinde ifade de bulundu.

Milliyet gazetesinden alınan diğer bilgiye göre, Saat’in 2 hafta önce W Otel’de düzenlemiş oldğu partide yakınlaştığı ünlü popçu Kenan Doğulu ile flört yaptığı doğrulandı.

Partide yapmış oldukları dansın hemen ardından telefonda görüşmeye devam eden çift, dün akşam Karaköy Balıkçısı’nda saatlerce beraber oldu ve başbaşa romantik bir akşam yemeği yedileri öğrenildi.

Bizede bu 2 çifte mutluluklar demek düşer. Allah mutluluklarını daim etsin diyoruz..
Beren Saat İle Kenan Doğulu Sevgili mi? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>