Anasayfa » Msn Messenger

Skype den Msn Messenger’a Geri Dönüş İşlemi

9 Temmuz 2013
reklamlar

Skype den Msn Messenger’a Geri Dönüş İşlemi – Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere Microsoft geçtiğimiz günler de Msn Messenger ı iptal ederek Skype yazılımını aktif etti. Ancak bir çok kullanıcı bende dahil olmak üzere Skype adlı programa bir türlü alışamadık.

Tekrar Msn Messenger’a nasıl geri dönebiliriz diye bunun yollarını arar olduk ve sizler için hemen çözümü burada sunmak istiyoruz. Bu işlemleri uyguladığınız taktir de Skype den kurtulup msn programına geri dönüş yapabileceksiniz. İşte onun çözümü:

Öncelikle arkadaşlar Msn Messenger’ın 2009 14.0 sürümünü indirip bilgisayarınıza yükleyiniz. Ardından Msn Messenger simgesine sağ tıklayıp özelliklere girin. Buradan ise Uyumluluk moduna gelip Windows 95 i seçip Uygula yapınız.

Daha sonra ise Msn hesabınız ile oturum açın. Msn’nin açıldığını göreceksiniz.. icon smile Skype den Msn Messengera Geri Dönüş İşlemi Bu işlem Windows Vista ve Windows 7 için geçerlidir. Windows XP ve Windows 8 de denenmemiştir..
Skype den Msn Messenger’a Geri Dönüş İşlemi yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • radikal diyor ki:

    windows xp de çalışmadı

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>