Anasayfa » Msn Messenger

2012 Yeni Duygusal Msn Nickleri

13 Nisan 2012
reklamlar

2012 Yeni Duygusal Msn Nickleri – Msn Messenger programı üzerinden kullanabileceğiniz harika ve bir o kadar da anlamlı msn sözlerini sizlerin ayağına kadar getirdik..

Aşağıdan istediğiniz yazıyı alıp hemen msn üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Msn harika sözler ve daha fazlası aşağıda yer almaktadır buradan göz atmanızı öneriyoruz.

2012 Yeni Duygusal Msn Nicki – Duygusal Msn Sözleri:

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir..

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM..!

9 Ayak ucumda basladi sevgi Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM.

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim…

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer.

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat..

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.
2012 Yeni Duygusal Msn Nickleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>