Anasayfa » Müzikler

Yanık Sesli Kızın Videosu Online İzle 2011

15 Şubat 2011
reklamlar

Yanık Sesli Kızın Videosu Online İzle 2011 İnternet Ortamında bir anda ün salan bu yanık kızın şarkılarını kendi ağzıyla buradan dinleyebilirsiniz arkadaşlar video aşağıda yer almaktadır buyrun iyi seyirler diliyorum herkese..

http://www.tgrthaber.com/tgrt_haber/content/images/2011/02/09/9090.jpg

Sosyal paylaşım sitelerinde videosu profilden profile paylaşıldı bu 1 dakikalık cep telefonu kaydı. Kimdi bu küçük kız, nerede yaşıyordu.. Kimse bilmiyordu.. Adının Mukaddes Bahçeci olduğu ortaya çıktı, sonra da yaşadığı yer bulundu. Van’ın Çaldıran ilçesinde, İran sınırındaki Yağbasan köyünde oturuyordu küçük Mukaddes… İlköğretim okulu 2 sınıf öğrencisi olan Mukaddes, yeteneğini, yine “Haberin varmı?” isimli türküyü bir de profesyonel kameralara karşı söyleyerek gösterdi. Bir yandan türkü söyleyip, diğer yandan derslerine çalışan 8 yaşıdaki Mukaddes’in hedefinde, iyi bir ses sanatçısı olmak var… İnternette büyük ilgi gören videoyu ise, ağabeyi Turan Bahçeci cep telefonuyla çekmiş.. Mukaddes, küçücük yaşında, ünlü olmanın tadını çıkarıyor köyünde..
Yanık Sesli Kızın Videosu Online İzle 2011 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>