Anasayfa » Resim Arşivi

Beren Saat Resimleri – Beren Saat Fotoğrafları Wallpaper

25 Temmuz 2011
reklamlar

Beren Saat Resimleri – Beren Saat Fotoğrafları Wallpaper Beren Saat Hakkında Bilgiler. Beren Saat’in birbirinden güzel resimleri Beren Saat Resim Arşivine buradan ulaşınız. Beren Saat Resimleri – Beren Saat Fotoğrafı..

Beren Saat, Show Tv’de “Türkiye’nin Yıldızları” isimli yarışmaprogramında 2. olarak oyunculuğa başladı. 26 Şubat 1984 doğumlu BerenSaat, Ankara Ted Koleji mezunu.
Sektöre ilk önce “Aşkımızda Ölüm Var” dizisinde yan karekterlerden birini oynayarak televizyon’a adım attı.

Girmiş olduğu yarışmada Tomris Giritlioğlu‘nun kardeşi yapımcılar arasında olduğu için ünlü yönetmenin dikkatini çekmesi uzun sürmedi. Mahsun Kırmızıgül ile birlikte İstanbul-Mardin hattı üzerinde çekilenAşka Sürgün dizisinde barollerden birini oynadı. Giritlioğlu‘nun diğer projesi olan Hatırla Sevgili dizisinde ise Cansel Elçin ve Okan Yalabıkile başrolleri paylaştı. Bu dizi çok başarılı oldu ve ismini geniş kitlelere duyurma şansına erişti.

2008 Yılında yine Tomris Giritlioğlu‘nun yönetiminde Murat Yıldırım ilebaşrolünü oynadığı “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım attı. Oynamış olduğu Rum fahişe rolü ile hem medyanın hemde eleştirmenlerin dikkatini çekti.

İşte Resimleri:
Beren Saat Resimleri – Beren Saat Fotoğrafları Wallpaper yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>