Anasayfa » Resmi Kurumlar

Emekli Aylık Bilgilerini Öğrenme İşlemi 2011 – 2012

8 Ağustos 2011
reklamlar

Emekli Aylık Bilgilerini Öğrenme İşlemi 2011 – 2012 – Emekli Aylığını Öğrenmek için yapılması gereken işlemler hakkında bilgiler yer alıyor. Emekli Aylık Bilgilerini buradan görebilirsiniz. Buyrun inceleyebilirsiniz..

Emekli Sicil Numarası ise 9 haneli olarak girilmeli ve asla nokta veya virgül kullanılmamalıdır.

Eğer diğer kısımdaki üniteyi kullanacaksanız Emekli Sicil Numarasını yine 9 haneli ve aralarında virgül veya nokta olmadan girerek, emekli tanıtım kartınızın arka yüzünde bulunan Kart Seri No’yu bu bölüme girmeniz ve Sorgula butonuna basmanız gerekmektedir.

Unutmayalım ki bu işlemlerden sadece bir tanesini yapmanız kafidir. Sağ ve sol kısımdaki her iki sorgulama motoru da aynı işlevi görmektedir. Dilediğinizi kullanıp kullanmamakta serbestsiniz.

Emekli Aylık Bilgisi görüntülemek için tıklayınız.

Emekli Aylık Bilgileri Sorgulama
Emekli Aylık Bilgilerini Öğrenme İşlemi 2011 – 2012 yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • arifkaramanlı diyor ki:

    sayın yetkliler ben 9001 günden tarım bagkurundan emekli oldum 630 tl maaş alırken tarım sigortasından 3600 günden emekli olan 750 tl maaş alıyor 6 ayda 850 tl sigota pirimi yatırdı 750 tl maaşa baglandı bense her ay 150 tl prim yatırdım şimdi soruyorum bu maaş durumu adilmi aradaki pirim farkı 6700 gün daha fazla pirim ödeyen daha azmı alıcak bunun cevabını bildirirmisiniz

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>