Anasayfa » Resmi Kurumlar

Tüketiciyi Koruma Derneği Mail ve Telefon Numarası

11 Şubat 2012
reklamlar

Tüketiciyi Koruma Derneği Mail ve Telefon Numarası Tüketiciyi Koruma derneğine ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki bilgileri kullanıp kolayca iletişim kurabilirsiniz.. Tüketiciyi Koruma Derneği’ne ulaşmak artık eskisi kadar zor değil. Hemen buradan detaylara göz atınız..

Tüketiciyi Koruma Derneği Genel Bilgiler:

Telefon: 0 (216) 349 85 10 PBX
Faks: 0 (216) 414 80 68
Adres: Osmanağa Mahallesi Çilek Sokak No: 51/3 Kadıköy-İSTANBUL
E-Posta: tukoder@tukoder.org.tr
Tüketiciyi Koruma Derneği Çalışma Saatleri: Haftaiçi 9.30 ile 17.30 arası ve Cumartesi günü ise saat:10.00 ile 12.00 arasındadır.
Tüketiciyi Koruma Derneği Mail ve Telefon Numarası yazısına ait etiketler :


3 Yorum »

 • semraikiz diyor ki:

  sayin yetkili,
  yurt ici kargodan bu gun bekledigim kargo geldi ancak gelen kisi tc numarami elindeki forma yazmak istedi bende itiraz ettim. evime kadar gelip kimligimi gosterdim neden tc istiyorsunuz dedim.tc vermezseniz kargonuzu teslim etmeyiz dediler ve kargoyu goturdu bu durumda ne yapmam gerekir. her isteyene tc numarasi vermek zorundamiyiz? bu kadar ozel bilginin herkese verilmesini dogru bulmuyorum lutfen bu konudaki bilgilerinizi paylasirsaniz seviniri,

 • admin (Yazar) diyor ki:

  Evet ne yazık ki tc numarası verilmek zorunda. Aynı durum geçenler de benimde başıma geldi. TC numarası olmadan işlem yapmıyorlar..

 • BAHAR diyor ki:

  verdiğiniz telefon numaralarının hiç biri cevap vermiyor nasıl hak koruma bu

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>