Anasayfa » Sağlık-Cinsellik

Cinsel Yaşamın Kalitesini Artırın

10 Temmuz 2017
reklamlar

Cinsel hayatın insan için önemli bir yeri vardır. Bu hayatın kaliteli olması normal hayatın da daha kaliteli olması demektir. Partnerlerin yatak odası hayatında başarılı ve birbirine karşı kibar olması cinsel yaşamı etkiler. Partnerler birbirini tamamlamalı ve eksiklerini kapatmalıdırlar. Peki sorunları ortadan kaldırmak ve cinsel yaşamın kalitesini artırmak için neler yapılmalıdır?

Amaç

İşi oldubittiye getirmemek çok önemlidir. Öncelikli amaç karşı tarafın memnuniyetini sağlamaktır. Böylece önce partneriniz hem daha memnun olur hem de cinsel istek seviyesi artar. Cinsel ilişki hafife alınmamalı ve insan hayatında ne kadar önemli bir yeri olduğu unutulmamalıdır.

Saygı Duyulmalı

Partner o gün istemiyor ve rahatsız hissediyorsa ona saygı duyulmalıdır. Aksi halde gelecek zamanlarda bu durum cinsel hayatı olumsuz etkiler. Kişilerin yatak odasında yaşadığı yatak odasında kalmalı ve yaşanan talihsizlikler asla 3. kişilere taşınmamalıdır.

İstek Artırın

Cinsel hayatın bazen partnerler tarafından daha istekli olması daha şehvetli olmasından kat kat daha iyidir. Çünkü isteksiz yapılan bir iş asla sağlam ve sağlıklı sonuçlar vermez. İlişki öncesi her iki tarafından istekli olması ve istekli görünmesi cinsel hayatı olumlu etkiler. İstek doğal yollarla artırılmalıdır yani ilaçlar ve benzeri şeyler kullanılacak son şeyler olmalıdır. Güzel sözler, ten temasları, hoş kokular ve ilk ilişkiyi anmak her zaman hoş karşılanır ve tarafların isteklerini artırmasına oldukça yardımcı olur.

Nasıl Bir Ortam?

Cinsel hayat denildiğinde akla kesinlikle yatak ve yatak odası gelmemeli, akıllarda kalan bu durum yanlış bir düşüncedir. Cinsel yaşamda bulunulan ortam bireylerin istekli olmasına ve cinsellikten farklı bir yöne sapmamasına neden olur. Bu yüzden ortamın ambiyansının ne kadar büyüleyici olması demek ilişkinin ne kadar verimli, sağlıklı ve keyifli olması demektir. Yakılan renkli mumlar, hoş kokular ve loş ışıklar partnerleri oldukça memnun, mutlu ve huzurlu hissettirir.
Cinsel Yaşamın Kalitesini Artırın yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>