Anasayfa » Sağlık-Cinsellik

Herşeyin Başı Sağlık Programı Hangi Kanalda ve Ne Zaman Başlıyor?

10 Temmuz 2011
reklamlar

Herşeyin Başı Sağlık Programı Hangi Kanalda ve Ne Zaman Başlıyor? Doktorum programına bir benzer program daha ekranlara geliyor Peki bu program hangi formatta olacak? Ne zaman ve hangi kanalda yayın yapacak? İşte o konularla ilgili bilgiler ve ayrıntılar aşağıda yer almaktadır..

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Özdoğan Biçer’in ve Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahi Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Herşeyin Başı Sağlık’ta sağlık ve güzellikle ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt veriliyor. Bugünkü programda, cinsel fonksiyon bozukluğu, saç ekimi ve çocuk sahibi olamayan kişilerin problemleri hakkında bilgiler veriliyor.

Programa bugün Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ülküsan Özer, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Erdal Budak ve Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlhan Serdaroğlu konuk oluyor. Programda cinsel fonksiyon bozuklukları, saç ekimi, çocuk sahibi olamayan çiftlerin problemleri ve tüp bebek imkânları konuşuluyor.

Programda, cinsel fonksiyon bozukluğu nedir? Cinsel işlev bozukluklarının nedenleri nelerdir? Cinsel fonksiyon bozuklukları her yaşta görülür mü? Hastalar en çok hangi şikâyetlerle başvuruyor? Hangi hastalıklar cinsel işlev bozukluklarına yol açar? Tanıda ne tür metotlar uyguluyorsunuz? Ülkemizde cinsel fonksiyon bozukluklarının görülme oranı nedir? Hastaların yalnız gelmeleri mi yoksa çiftlerin birlikte gelmesi mi daha doğru olur? Hastaların utanma sıkılma gibi nedenlerle doktora başvurmada
gecikmesi ne gibi sorunlara yol açar? Saç ekimi yaptırırken nelere dikkat edilmelidir? Saç ekiminde hangi yöntem daha çok kullanılıyor? İyi bir saç ekimi hangi özellikleri taşımalıdır? Kaç seans saç ekimi yaptırılmalıdır? Saç ekimi sonrası normal yaşama ne zaman dönülebilinir? Saç ekimi sonrası özel bir bakım gerekli midir? Kadınlarda saç ekimi yapılıyor mu? Çocuk sahibi olamayan çiftler ne zaman doktora başvurmalıdır? Çocuk sahibi olamayan çiftlerde en sık görülen sorunlar nelerdir? Tüp bebek tedavisindeki son yenilikler nelerdir? Yeni tüp bebek yönetmenliğindeki değişiklikler nelerdir? Gibi çeşitli sorular uzman konuklar tarafından cevaplanıyor.

Sağlık sektöründeki tüm gelişmeleri, yenilikleri sıcak ve anlaşılır bir dille izleyiciye aktaran “Her Şeyin Başı Sağlık’ta mutlu ve kaliteli bir yaşam için gerekenler konuklar aracılığıyla her hafta sonu izleyenlere aktarılıyor.

Dr. Özlem Özdoğan Biçer ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun birlikte sundukları Her Şeyin Başı Sağlık her hafta sonu 10.00’da Kanal 7’de.

10 Temmuz 2011, Pazar

HASTALIKLAR VE GÜNCEL TEDAVİ YÖNTEMLERİ HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK’TA KONUŞULUYOR

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Özdoğan Biçer’in ve Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahi Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Herşeyin Başı Sağlık’ta sağlık ve güzellikle ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt veriliyor. Bugünkü programda, omurilik kanal darlığı, sedef hastalığı ve kadınlarda üreme problemleri hakkında bilgiler veriliyor.

Programa bugün Dermotoloji Uzmanı Dr. Şehin Sıtkın, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu konuk oluyor. Programda omurilik kanal darlığı, sedef hastalığı, kadınlarda üreme problemleri ve tedavi imkanları konuşuluyor.

Programda, tedavide başarısız olmuş hastalarda, uygulanacak yeni gelişmeler var mıdır? Pcos nedir? Pcoslu hastalara tüp bebek uygulaması yapılıyor mu? Başarıyı etkileyen faktörler nelerdir? Sedef hastalığı nedir? Stresin sedef hastalığı üzerindeki etkisi var mıdır? En çok vücudun hangi bölgelerinde görülür? Sedef bulaşıcı mıdır? Sedef hastalığı konusunda nasıl bir tedavi uygulanıyor? Kortizonsuz ve hormonsuz jel, krem ve şampuanla tedavinin başarı oranı nedir? Sedef hastalığı neden görülür? Sedef hastalığı her yaşta görülür mü? Sedef lezyonlarından uzun süreli kurtulmak mümkün müdür? Omurilik kanar darlığı nedir? Mikro cerrahi ile tedavisi mümkün müdür? Tanı koymak için ne yapmak gerekir? Vidasız kanal darlığı ameliyatı olur mu? Gibi çeşitli sorular uzman konuklar tarafından cevaplanıyor.

Sağlık sektöründeki tüm gelişmeleri, yenilikleri sıcak ve anlaşılır bir dille izleyiciye aktaran “Her Şeyin Başı Sağlık’ta mutlu ve kaliteli bir yaşam için gerekenler konuklar aracılığıyla her hafta sonu izleyenlere aktarılıyor.

Dr. Özlem Özdoğan Biçer ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun birlikte sundukları Her Şeyin Başı Sağlık her hafta sonu 10.00’da Kanal 7’de.

Kanal 7 ekranlarında hafta sonlarınızı renklendiren bir sağlık ve güzellik programı;“Herşeyin Başı Sağlık”. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Özdoğan Biçer ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen programda hafta sonları sağlık ve güzellikle ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt veriliyor.

Her Şeyin Başı Sağlık’ta Medikal Estetik Uzmanı Dr. Özlem Özdoğan Biçer ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu, sağlıklı, mutlu ve kaliteli bir yaşam için gerekenleri konukları aracılığıyla her hafta sonu izleyenlere aktarıyor.

Herşeyin Başı Sağlık her hafta sonu 10.00’da Kanal 7’de.
Herşeyin Başı Sağlık Programı Hangi Kanalda ve Ne Zaman Başlıyor? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>