Anasayfa » Sağlık-Cinsellik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Hastalığı Hakkında Bilgiler

17 Şubat 2012
reklamlar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Hastalığı Hakkında Bilgiler – Başbakanımız neden sürekli olarak ameliyat oluyor. Kanser mi yoksa başka bir gizl hastalığı mı mevcut? Türkiye’nin başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğanın hastalığı ile ilgili bilgiler yer alıyor..

Alınmış olan bilgilere göre Erdoğan’ın hafta sonu geçirmiş olduğu ameliyat 15 gün öncesinde kolonoskopi yapılmıştı. Bu esnada tepit edilmiş olan anormal olan vücuttaki kitle doktorlar tarafından alınmıştı. Erdoğan, bu kitleyi Ankara’daki bazı meslektaşlarına da incelettirdiği öğrenildi.

Başbakanlık tarafından yapılmış olan açıklamalara göre, Erdoğan’ın laparoskopik yöntemle, başarılı bir sindirim sistemi ameliyatı geçirdiği bilgisi verilmişti. “Doktorların gerekli gördüğü istirahatın hemen ardından, Sayın Başbakanımız çalışmalarına başlayacaktır” sözleri eklenmişti.

Basında yer alan diğer bilgilere göre, Erdoğan’ın ameliyatının hemen ardından bağırsağından 18 cm’lik kısım alınmış ve kanser olup olmadığının teşhisi için kitle patolojiye gönderilmişti. Patoloji raporunun sonucu ile ilgili resmi bir açıklama şu an için bulunmamaktadır. Başbakanlığa yakın bir kaynakta ise, Taraf ’a, “Kanser şüphesi varmış ama patoloji sonucu temiz çıkmış” şeklinde söylendi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Hastalığı Hakkında Bilgiler yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>