Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Kurban Bayramında Havalar Nasıl Olacak? 2011 Hava Tahminleri

3 Kasım 2011
reklamlar

Kurban Bayramında Havalar Nasıl Olacak? 2011 Hava Tahminleri, Kurban Bayramı için hava tahmin raporları Kurban Bayramı günü hava açık mı, kapalı mı, yağmurlu mu yoksa, karlı mı geçecek? İşte o konu ile ilgili genel bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz buyrun inceleyiniz..

Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:
İstanbul: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı Yağmurlu (15)
Ankara: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı Yağmurlu (10)
İzmir: Az bulutlu ve açık geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/s) olarak esecek. (17)
Adana: Parçalı çok bulutlu, yağmur ve sağanak yağışlı (20)
Antalya: Parçalı çok bulutlu, Alanya çevreleri yağmur ve sağanak yağışlı (22)
Samsun: Çok bulutlu aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı (12)
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağışlı geçecek. Yağışlar akşam ilk saatlerde yağmur, zamanla karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. (8)
Van: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağışlı geçecek. Yağışlar akşam ilk saatlerde yağmur, zamanla karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. (8)
Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. (17)
BÖLGELERDE HAVA DURUMU
Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nün son verilerine göre bölgelerde hava durumu şöyle olacak:
Marmara: Parçalı ve çok bulutlu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Yalova, Bilecik, Çorlu ve Bandırma çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/s) olarak esecek.
Ege: Az bulutlu, iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu geçecek. Sabah ve gece saatlerinde Afyonkarahisar, Uşak ve Kütahya çevrelerinde hafif buzlanma ve don olayı görülecek. Rüzgar; bölgenin kıyı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli (30-50 km/s) olarak esecek.
AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.
İÇ Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar genellikle yağmur, akşam ve gece saatlerinde Kayseri, Yozgat ve Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur ve yüksek kesimlerinde kar şeklinde olacak.
BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar yağmur ve sağanak, akşam saatlerinde Kastamonu’nun yükseklerinde karla karışık yağmur şeklinde olacak.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar genellikle yağmur, akşam ve gece saatlerinde Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yükseklerinde kar şeklinde olacak.
DOĞU Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçecek. Yağışlar genellikle yağmur, akşam ve gece saatlerinde kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı görülecek.
GÜNEYDOĞU Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.
Kurban Bayramında Havalar Nasıl Olacak? 2011 Hava Tahminleri yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>