Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Ezgi İnce Nasıl ve Neden Öldü? Ezgi İnce’nin Ölümü

30 Kasım 2011
reklamlar

Ezgi İnce Nasıl ve Neden Öldü? Ezgi İnce’nin Ölümü hakkında bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ezgi İnce kimdir? Neden hayatını kaybetti? öldüğünde kaç yaşındaydı. İşte o konu hakkında daha fazla bilgiye aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Buyrun inceleyiniz..

http://img5.mynet.com/ha6/e/ezgi-ince.jpg

Ezgi İnce, arkadaşları Esat Yarkın, kız arkadaşı Ayşe Berberoğlu ve Behlül Poyraz’la birlikte 12 Kasım Cumartesi akşamı yemeğe çıktı. Yemek dönüşü TEM Ataşehir ayrımına gelmeden Bostancı ayrımında Yarkın, direksiyon hâkimiyetini kaybederek kaza yaptı. İddiaya göre kazanın ardından Esat Yarkın, sıkışan arkadaşlarını bırakarak kaçtı. 1 saat sonra Ataşehir’de yol kenarında polis tarafından bulunan Esat Yarkın, 154 promil alkollü çıktı. Yarkın, Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza yerine giden sağlık ekipleri ise araç içinde sıkışan Ezgi İnce ve Behlül Poyraz’ı çıkardı. Berberoğlu, Poyraz ve Ezgi İnce hastaneye kaldırıldı. Ancak Ezgi yolda hayatını kaybetti.

‘Hâlâ neden hastanede?’
Ezgi İnce’nin teyzesi Funda Yücetepe, “Esat Yarkın’da 154 promil alkol tespit edildi. Limitin 3 katı. Kaza yerinde Esat, Ezgi’yi ve diğerlerini bırakıp kaçmış. 1 saat sonra Ataşehir’de yol kenarında yürürken polisler bulmuş. Ezgi olay olduktan hemen sonra hayattaymış. Arkadaşı Behlül omzuna dokunduğunda ses vermiş ancak Behlül de araç içinde sıkıştığı için herhangi bir şey yapamamış. Ayşe Berberoğlu yoğun bakımda. Esat’ı ailesi Şişli Memorial Hastanesi‘ne nakletmiş. Neden olduğunu bilmiyoruz ama hâlâ hastanede. Esat’ın ailesi ünlü bir çorap markasının sahibi. Biz Ezgi’nin ailesi olarak şikâyetçi olduk. Başka canların yanmamasını istiyoruz” diye konuştu.
Ezgi İnce Nasıl ve Neden Öldü? Ezgi İnce’nin Ölümü yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>