Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Öğrenci bursuna 2012’de zam yapıldı

3 Ocak 2012
reklamlar

Öğrenci bursuna 2012’de zam yapıldı – Yılbaşında zam yapılacağı haberleri nette dönmeye devam ediyordu. Geçtiğimiz günler de kesinlik kazandı. Öğrenci burslarına 2012 de zam yapılacağı doğrulandı. İşte o haberimiz hakkında daha detaylı bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz..

Suat Kılıç’ın yapmış olduğu genel açıklamaya göre üniversite de okuyan gençlere verilen burs ücretinin arttırılacağı açıklandı.

Twitter sayfasında açıklama yapan Suat Kılıç, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlandığını hatırlatarak, yeni kredi ve burs miktarlarının 1 Ocak 2012 yılından itibaren yürürlüğe gireceğini belirtti.

Öğrenim harçlarının sabit kalacağını belirten Kılıç, ayda 240 TL olan burs miktarlarının yılbaşından sonra artırılacağını duyurdu. Ayrıca Kılıç, dönem ortasına kadar 30 bin yatak kapasitesini yetiştirmeyi amaçladıklarını ve devlet yurtlarındaki kaliteyi artmaya devam edeceğini sözünüde verdi.
Öğrenci bursuna 2012’de zam yapıldı yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>