Anasayfa » Son Dakika Haberleri

2012 Eurovision temsilcimiz Can Bonomo Seçildi

10 Ocak 2012
reklamlar

2012 Eurovision temsilcimiz Can Bonomo Seçildi 2012’de ülkemizi temsil edecek olan şarkıcı Can Banomo oldu. TRT üst kurulu tarafından seçilen Can Bonomo’nun bu sene Eurovision’a gideceği resmen duyuruldu. İşte o konuyla ilgili daha fazla ayrıntı ve bilgiler içermektedir..

Müziğe tam olarak 8 yaşında başladığını ve gitar hastası olduğunu belirten Can Bonomo 2012’de ülkemizi temsil edecek. 17 yaşında İstanbul’a taşındıktan hemen sonra müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldığı kaydedildi. Can Bonomo, Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümün den mezun olduğunu açıkladı. Can Bonomo Üniversite zamanlarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptığı öğrenildi. 2012 Eurovision temsilcimiz Can Bonomo Daha sonra ise, televizyon dünyasına geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırlamaya başladı. Daha sonra çeşitli reklamlarda müzisyenlik kariyerine devam etti.

Can Bonomo 2009 yılında Erovision’a katılan Hadise ile, kıyafet, klip gibi daha bir çok konuda sorun yaşayan TRT yönetiminin bir kez daha kadın finalist göndermeme tercihinde olduğu bildiriliyordu. 2012 Eurovision temsilcimiz olan Can Bonomo Son seçimleri olan Can Bonomo da bu dedikoduları doğrular nitelikte oldu. 2009’da Hadise’den sonra 2010 yılında Manga, 2011’de ise Yüksek Sadakat grubu Eurovision’a katılmıştı. 2012’de ise Can Bonomo adlı şarkıcı katılacağı bildirildi.
2012 Eurovision temsilcimiz Can Bonomo Seçildi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>