Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Rauf Denktaş hayata gözlere kapadı

14 Ocak 2012
reklamlar

Rauf Denktaş hayata gözlere kapadı – Rauf Denktaşın Ölüm Nedeni – Rauf Denktaş Ölüm Sebebi Otopsi raporları – Rauf Denktaş neden öldü? Denktaşın ölümü ile ilgili bilgilere burada aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bilindiği üzere uzun zamandan beridir yogun bakımda ünitesinde yatmakta idi. Bu gece alınan bilgilere göre hayatını kaybettiği açıklandı.

KKTC 1.Cumhurbaşkanı olan Rauf Denktaş’ın uzun süredir tedavi gördüğü Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesinde vefat ettiği doğrulandı.

DENKTAŞ SALI GÜNÜ TOPRAĞA VERİLECEK

Kurucu cumhurbaşkanı Denktaş 17 Ocak Salı günü devlet töreni ile defnedilecek. KKTC Bakanlar Kurulu yarın toplanarak ulusal yas kararı alacak.
Rauf Denktaş hayata gözlere kapadı yazısına ait etiketler :


1 Yorum »

  • selim boral diyor ki:

    Rauf Denktaş’ı kaybettik .başımız sagolsun .
    ben bir kıbrıslı türk olarak böyle bir liderin birdaha gelemeyeceğine inanırım,keşke içimizdeki %20’lik vatan haini kitlesi de bu yüce insanın kıymetini hayatta iken anlasa ve ona gerekli değeri verseydi. o olmasaydı bugün belki de rumun kölesi veya maronitler gibi azınlık statüsünde bir topluluk olacaktık. Belki de bizler de diğer göç eden kıbrıslı türkler gibi bu adadan göç edip gitmiş olacaktık . Hayatını kıbrıs davasına adamış bu yüce insana Allah gani gani rahmet eylesin .Ben ve benim gibiler , Denktaşın çizdiği yolda yürümeye and içtik .Türk ulusunun bir ferdi olmaktan da gurur duyarım.

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>