Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Kadir İnanır Kanser mi oldu? Kadir İnanır Son Durumu Nedir?

28 Şubat 2012
reklamlar

Kadir İnanır Kanser mi oldu? Kadir İnanır Son Durumu Nedir? İnternette bugün okudum ve okuklarıma inanamadım gerçekten çok üzüldüm..

Sevdiğim eski oyunculardan birisi olan Kadir İnanır acaba gerçekten kanser mi şu anda yoğun bakımda mı durumu nasıl acaba işte sizleri o konular ile ilgili hemen şu anda bilgilendireceğiz konumuzun devamına bi göz atabilirsiniz.

Kadir İnanırın hastalığı hakkında geniş bilgilere burada yer verilmektedir. Kadir İnanır ne tür bir hastalığa yakalandı kurtulma riski varmıdır. İşte detaylar.

Haber sitelerinden alınan bilgilere göre; Türk sinemasının önemli isimlerinden birisi olan Kadir İnanır’ın yeğeni Levent İnanır, dayısının sağlık durumu hakkında bazı söylentiler olduğunu hatırlatıp, ”Kendisi bel fıtığı ameliyatı oldu. Başka bir rahatsızlığı da yok” şeklinde ifade de bulundu.

İnanır, AA muhabirine yaptığı bir diğer açıklamada ise, dayısı Kadir İnanır’ın Okmeydanı’ndaki Memorial Hastanesinde yaklaşık olarak bir kaç saat önce beyin ve sinir cerrahı Prof. Dr. Yunus Aydın tarafından ameliyat olduğunu söyledi.
Kadir İnanır Kanser mi oldu? Kadir İnanır Son Durumu Nedir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>