Anasayfa » Son Dakika Haberleri

Son Dakika! Nihat Altınkaya Survivor Adasından Ayrılıyor mu?

31 Mayıs 2012
reklamlar

Son Dakika! Nihat Altınkaya Survivor Adasından Ayrılıyor mu? – Nihat neden Survivor’ı bırakıp İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Nihat Altınkaya’nın Annesinin şu anda son durumu nedir işte detayları ile sizlere hemen bunu açıklıyoruz.

Dün gece sabaha karşı Nilüfer Altınkaya burnundan kan gelmesi ve fenalaşması neticesin de apar topar hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Acun Ilıcalı’da hemen durumu Bizzat kendisi survivor adasına giderek Nihat’a anlattı hatta Nihat telefon görüşmesi yaparak annesinin durumunu öğrenmeye çalıştı. Şu anda dahi yoğun bakımda durumunun kritik olduğu söylenmektedir.

Nihat Altınkaya ise hemen eşyalarını toplayarak Survivor adasından ayrılma kararı aldı. Ancak tekrar adaya dönecek mi bunu annesini kontrol eden doktorlar söyleyecek. Bakalım zaman neler gösterek.

Bu hafta Cumartesi günü hep birlikte bekleyip göreceğiz. Umarız ki annesi Nilüfer hanım bir an önce sağlığına kavuşur diyoruz.
Son Dakika! Nihat Altınkaya Survivor Adasından Ayrılıyor mu? yazısına ait etiketler :


3 Yorum »

 • fatma diyor ki:

  nihat abi durumuna çok üzüldüm keşke elimden gelen bir şey olsa annene çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun inşallah bir an önce kendini toparlar en üzücü duumlardan bit tanesi geçekten çok üzüldüm inşallah Allah duamı kabul ederde annenen bir an önce iyileşir..

 • mahat ayaz diyor ki:

  N İ H A T
  abe inş annen eskisenden daha güçlü olmasını çok istiyoruz dilerim ALLAH tan annen eski haline vede annenin ellerinden öperim o senin annen se bnm de annem vede nenem olarak sende bnm en iyi abimsisn abe senin göz yaşlarına ben bile bırakamadım abi senin acın bana bile geldi ALLAH şifa versin hatta çok versin abe dilerim ALLAH tan annende sizleri sevip eskiseinden daha iii olucak abe abe sen survivorun şampiyonu sensin sen
  olsanda olmasanda yine sen bnm görünüşümde hem survivorun şampiyonusun
  (BEN) (MAHAT AYAZ)

 • damla su diyor ki:

  slm nihat abi sen üzülme annende iyileşti Allah daha iyi etsin sen survivor run en güçlüsü ve en iyi insanısın sen gönüllerin ve Allahın izniyle survivor birincisi sin seni herkes çooooook seviyor inşallah büyük ödülü alıp döneceksin sen üzülme sen üzülürsen hepimiz üzülürüz canım abim haydi göster kenoini sana başarılar dilerim

Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>