Anasayfa » Son Dakika Haberleri

İzmir, Muğla, Antalya’da 6.0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi

10 Haziran 2012
reklamlar

İzmir, Muğla, Antalya’da 6.0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi. Saat 15:44 civarı bugün İzmir,Muğla, Antalya ve Denizli civarları sallandı.

Muğla Ölüdeniz açıkları üzerinde 6.0 şiddetinde deprem kaydedildiği Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından resmen açıklandı.

Mal ve ya can kaybının olup olmadığı şu an için bilinmiyor. Ancak Muğla da bir kaç yer de hasar olduğu söylenmektedir. Deprem Muğla da yaklaşık olarak 1 dakika kadar sürdüğü bildirildi.

Diğer çevre iller de ise 20 saniye kadar etkisini hissettirdi. 6.0 şiddetindeki depremin ardından 12 arttçı deprem daha olduğu söylendi. 4,3-4,9-4,7-3,6-3,3-3,4-2,8-2,6-3,2-2,7-2,6 ve 2,7 olan 12 artçı sarsıntı daha oldu.

Yetkililer artçı depremlerin devam edeceğini ve her an herşeye hazırlıklı olmaları konusunda uyarılar da bulundu. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun..
İzmir, Muğla, Antalya’da 6.0 Şiddetinde Deprem Meydana Geldi yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>