Anasayfa » Sosyal Ağlar

Twitter profili nedir? Nasıl Özelleşir?

24 Aralık 2011
reklamlar

Twitter profili nedir? Nasıl Özelleşir? Twitter profilinizi burada anlatılanlara göre çok kolay ve rahat bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Twitter profilinizi özelleştirin. İşte detaylı açıklamalar aşağıda bulunmaktadır..

Yukarıda görmüş olduğunuz resimde default arkaplanların sayısı oldukça az görünüyor bu yüzden sizlere yeni seçenekler sunacak olan bir site tavsiye ediyorum.  Themeleon Bu sayfaya girip twitter hesabınız ile giriş yaptığınız takdirde temanızı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Themeleon adlı tema sayfası neredeyse twitter sayfası ile aynı gibi bu şekilde temanın yada arkaplanın önizlemesini çok rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Hemen aşağıda resimde gördüğünüz üzere tekrar oturum açıyoruz.

Twitter hesabınızla da giriş yapabilirsiniz İşlemleriniz biraz olsun kısalmış olur. Bu sayede twitter sayfalarınız da oldukça özelleştirilebilir özelliklere sahip olacaksınız.

Oturumunuzu açtığınız zaman hide butonuna tıklamanız gerekiyor. Üstteki bar menüsü yukarı doğu çıkar ve twitter profilinize benzer bi sayfa oluşturur. Arkaplanı düzenlemek için sizlere bir çok alternatif de sunulmuş durumda. İstediğiniz birini seçip arka plan resmini de değiştirebilirsiniz.

Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..
Twitter profili nedir? Nasıl Özelleşir? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>