Anasayfa » Spor & Fitness

Aslantepe Türk Telekom Arena Stadına Nasıl Gidebilirim?

25 Ocak 2012
reklamlar

Aslantepe Türk Telekom Arena Stadına Nasıl Gidebilirim? Arena stadına en kolay yoldan nasıl ve hangi şekilde gidebilirim diyorsanız lütfen konumuza bir göz atınız diyoruz.

Ali Samiyen Stadının yıkılmasının ardından Galatasaray’ın yeni stadı olan Aslantepe de Türk Telekom Arena’ya nasıl gideceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Buyrun inceleyiniz..

Ali Samiyen Stadına en kolay ulaşım yolu metrodur. Metro ile çok kısa bir süre içinde Aslantepe’ye ulaşabileceksiniz.

Hacıosman – İTÜ Ayazağa hattı ile Taksim – Sanayi hattındaki metro istasyonlarından taşıtlara binecek olan biletli seyirciler, Sanayi durağında inerek Sanayi-Seyrantepe mekik seferini yapan metro trenlere aktarma yapacak ve Sanayi’den 2 dakikalık yolculukla Seyrantepe metro istasyonuna kolaylıkla ulaşabilecekler. Seyrantepe metro istasyonu saat 12:00 itibarı açılıyor. Seyrantepe Metro istasyonuna ulaşan maç severler tünellerden geçip stada rahat bir şekilde ulaşıyorlar. Metro ile gelen izleyiciler için ise biletlerine göre Doğu, Batı, Pegasus ve Güney tribünlerindeki turnikelere giderek stada giriş yapabilecekler.

Otobüs ile varmak isteyenler için;

Avrupa Yakası üzerinden Beylikdüzü-Avcılar-Başakşehir-Küçükçekmece-Büyükçekmece-Bakırköy ve Esenler duraklarına gelip Esenkent-Bahçeşehir İETT hareket amirliği noktasında ulaşan taraftarlar saat 11.45 ile 16.00 arası yapılacak İETT otobüs seferleriyle stada gidecekler ve Cendere yolu üzerinde ineceklerdir.

Avrupa Yakası’nda bulunan bir diğer nokta ise Mecidiyeköy Ali Sami Yen Stadı arkasınında bulunan otobüs duraklarından 11.45 ile 16:00 arasında İETT otobüs seferleri ile stadı gelebileceklerdir.

Anadolu Yakası’ndan gelecekler için ise toplanma noktası Ümraniye – Tepeüstü’dür. Buradaki taraftarlar da saat 11.45 ile 16.00 arasında yapılacak İETT seferleri ile stada gelecekler.
Aslantepe Türk Telekom Arena Stadına Nasıl Gidebilirim? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>