Anasayfa » Video Klipler

Fenerbahçe’ye taraftar morali! (Video İzle)

10 Temmuz 2011
reklamlar

Fenerbahçe’ye taraftar morali! (Video İzle) Fenerbahçe şike olayları ile dalgalanırken taraftarlar her zaman olduğu gibi yine Fenerbahçe’nin yanındalar. Moral vermeye devam ediyorlar. İşte o karaler ve görüntüler aşağıdaki video’da yer almaktadır. Buyrun arkadaşlar inceleyebilirsiniz..

http://img5.mynet.com/spr4/fb-taraftar-topuk-38022_501.jpg

TARAFTARLAR TOPUK YAYLASINA AKIN ETTİ

Fenerbahçeli taraftarlar, antrenman sırasında akın akın Topuk Yaylası Tesisleri’ne gelerek, teknik heyet ve futbolculara tezahüratlarla moral verdi. İstanbul’dan ve çevre illerden otobüsler ve özel otolarıyla tesislere gelen yaklaşık 2 bin taraftar, saha kenarından antrenmanı izledi.

Taraftarlar çalışmayı izlerken, “Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe”, “Büyük başkan, Aziz Yıldırım”, “Yıkılmayan son kale Fenerbahçe”, “Fenerbahçe ile kimse başa çıkamaz” şeklinde tezahüratlar yaptı.

Daha sonra taraftarlar, “Çoçuklar inanın, inanın çocuklar, güzel günler göreceği, güneşli günler, Fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz, sokakları cehenneme çevireceğiz ” şeklinde bir süre tezahürat yaptı.

Fenerbahçeli futbolcular tezahüratlar üzerine taraftarların yanına giderek, onları alkışladı. Taraftarlar da “Şampiyon Fenerbahçe” diye bağırdı. Taraftarlar daha sonra Aykut Kocaman için tezahürat yaparken, Kocaman taraftarların yanına doğru giderek sağ yumruğunu havaya kaldırarak, taraftarlara karşılık verdi.

Bu arada, antrenman öncesi jandarma ekipleri ve özel güvenlik tesis etrafından güvenlik önlemi aldı. Taraftarlar için futbolcuların idman yaptığı sahanın kenarına bariyerler koyan jandarma, kulübün isteği üzerine taraftarları buradaki sahaya ve kale arkasındaki alana aldı. Daha önce gazetecilerin çimlere basmamaları konusunda uyarıldığı sahada taraftarlar gezerken, idman sonunda bu sahada bazı taraftarların maç yaptığı görüldü.

SEZER’E MORAL VERDİLER

Futbolda şike iddiaları soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, savcılıkta sorgulandıktan sonra serbest bırakılan Sezer için taraftarlar, “Sezer buraya” diye bağırdılar.
Fenerbahçe’ye taraftar morali! (Video İzle) yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>