Anasayfa » Webmaster

WordPress Nedir? WordPress Admin Paneli Ne İşe Yarar?

29 Temmuz 2017
reklamlar

WordPress Nedir? WordPress Admin Paneli Ne İşe Yarar?

WordPress dünya çapında yaygın olarak kullanılan açık kodlu bir blog yazılım sistemidir. İnternet sektörün de blog ve portal tarzı bir sayfa kurmak istiyorsanız WordPress yazılımından yararlanmanız gerekmektedir.

WordPress Admin Paneli Ne İşe Yarar?

WordPress admin paneli bu bölümde herşeyinizi yönetebileceğiniz bir alan ile karşı karşıyasınız. Sitenize konu açmak açılan konularda ki yorumları onaylamak, tema ve eklentiler üzerinde değişiklikler yapmak ve aklınıza gelebilecek bir çok konuyla ilgili olarak değişiklikleri admin panelinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Önce yapmanız gereken bir domain alıp ardında host almanızdır. En son ise www.wordpress.org sayfasına giderek en güncel sürümü olan yazılımı bilgisayarınıza indirip kurulumu FTP yardımı ile yükleyebilirsiniz. Ya da hosting firma sağlayıcısınızın desteği var ise Hosting panelinden kurulumu 1 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
WordPress Nedir? WordPress Admin Paneli Ne İşe Yarar? yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>