Anasayfa » Yazı ve Şiirler

Komik ve Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları – Smsler 2012

29 Aralık 2011
reklamlar

Komik ve Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları – Smsler 2012 Yeni yılda sevdiklerinize güzel mesajlar gönderebileceğiniz tek adrestesiniz. Birbirinden eğlenceli hoş ve güzel yazılar smsler kısa mesajlar ve yazıların yer aldığı yeni yıla özel sayfamızda bir çok makale yer alıyor. Buyrun inceleyiniz..

Yeni yılınız kutlu olsun.. Güle güle 2011 hoşgeldin 2012

İşte mesajlar:

2011 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2012 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!

—–

2012 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2011 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.. Mutlu Yıllar.

—–

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye.. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle İyi yıllar!

—–

2012 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle.. İyi ve sağlıklı seneler!

—–

Bahar da gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim..
Komik ve Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları – Smsler 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>