Anasayfa » Yazı ve Şiirler

Sevgiliye En Güzel Sevgililer Günü Mesajları 2012

4 Şubat 2012
reklamlar

Sevgiliye En Güzel Sevgililer Günü Mesajları 2012 – 14 Şubat geldi çattı. Sevdiğiniz gönül verdiğiniz insanlara birbirinden değerli güzel ve özel sözler göndermek istermiydiniz?

Aşağıda sizler için özenle seçmiş olduğumuz en güzel aşk sevgi ve romantik yüklü sevgililer günü mesajlarına buradan hemen kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm sevgililerin sevgililer günü kutlu olsun. Allah mutluluğunuzu hep daim etsin..

En Güzel Aşk Sözleri, Romantik Sevgililer Günü Mesajları, Sevgiliye Duygu Dolu Sözler, Aşk dolu mutlu sözler ve daha fazlası..

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Gözlerin nehir kırpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Düşünüyorum da sensizmi geçecek acaba sevgilim bugün görebilecekmiyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacakmışın sevgililer gününde. Bir demet gül ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak…

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadıgın günler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğını zalim…

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun Bitanem, seni çok seviyorum.
Sevgiliye En Güzel Sevgililer Günü Mesajları 2012 yazısına ait etiketler :


Yorum Yaz!Uyarı
Lütfen kuralları okumadan yorum yapmayınız.. uyarı

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yorum gönderin...

Bu etiketleri kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>